Jump to content
  • Sign Up
Sign in to follow this  
Valentin Calinescu

Reclamatie Dominte_Emanuel

Recommended Posts

*Nick-ul tau: Kajirae

*Nick-ul reclamatului: Dominte_Emanuel

*Motiv: nerespectarea indatoririlor de Helper, refuzul de a ajuta si insulta

*Dovezi: 3 screenshots, atasate

*Alte argumente:  nu e normal ca un helper sa ii spuna unui player ca asteapta cu nerabdare sa nu mai joace pe srv. Raspunsul pe care l-am primit in urma unei intrebari nu este DELOC adecvat.

3.JPG

2.JPG

1.JPG

So,pe langa faptul ca eram de fata,si tu faceai gura mare la el.Deci mai pe scurt nu cred ca ai motiv de reclamatie.Ce ii drept nici el nu a reactionat asa de bine dar tinand cont ca tu ai inceput primu  nu cred ca avea rost sa o faci =)

Acum 27 minute, Valentin Calinescu a spus:

*Nick-ul tau: Kajirae

*Nick-ul reclamatului: Dominte_Emanuel

*Motiv: nerespectarea indatoririlor de Helper, refuzul de a ajuta si insulta

*Dovezi: 3 screenshots, atasate

*Alte argumente:  nu e normal ca un helper sa ii spuna unui player ca asteapta cu nerabdare sa nu mai joace pe srv. Raspunsul pe care l-am primit in urma unei intrebari nu este DELOC adecvat.

3.JPG

2.JPG

1.JPG

Helperul respectiv a primit o mustrare constand intr-un avertisment. La urmatoarea abatere se vor lua masuri. 

Cat despre tine, si tu vei lua in avertisment pentru flame la adresa Echipei Administrative. Ti s-a precizat faptul ca Balanta a fost resetata in urma deciziei Echipei din cauza unor unor metode de money farm practicate de jucatori inainte de adaugarea Shop-ului. Aceasta decizie a fost sustinuta si de 80% dintre jucatori. Toti au pierdut banii, nu doar tu. Ai fost indrumat sa ceri explicatii si pe discord daca nu ai fost multumit de raspuns.