Jump to content
Sign in to follow this  
j232j

Cerere helper j232j

Recommended Posts

• *Nickname: j232j
  • *Nume real: Ogrean Tudor
  • *Vârsta: 15
  • *Primele 3 cifre din CNP:  503
  • *Adresă de contact (Skype): tudor.ogrean55
  • *Ore jucate pe server: 2 days, 4 hours
  • *Experiență în Minecraft: Vreo 4 ani
  • *Vechime pe server: Cam 1-2 ani

Salut,

Am vazut ca esti activ din punct de vedere al reclamatiilor. Esti destul de atent la chat si la ce se intampla, de aceea o sa trec cu vederea faptul ca nu te incadrezi in limita de varsta si am sa iti dau o sansa, bineinteles cu o perioada de proba tot de 7 zile pentru a vedea cum te descurci si te comporti cu restul. Perioada de proba intre 09.02.2019 si 16.02.2019.

Sa lasi un Reply in acest topic cu o propunere pentru server dar si o contributie pe care doresti sa o aduci serverului si comunitatii in viitor

O contributie ar fi, well, as dori sa tin chatul si serverul cat mai curat, ajutand pe oricine are nevoie cu informatii despre comenzi si modul de joc respectiv. Daca va fi nevoie de mine sunt destul de sigur ca nu voi refuza sansa sa ajut si probabil o sa incerc sa fiu cat de activ pot atat pe server cat si pe forum.

Si o propunere... Cred ca am doar un singur lucru in minte, poate un shop mai dezvoltat. E destul de greu sa gasesti ce ai nevoie tot timpul la shop, multe chestii nu se afla acolo si poate ar ajuta sa fie mai multe optiuni de iteme.