Sari la conținut

Forum-ul a primit o actualizare majora a temei, daca intampinati bug-uri nu ezitati sa contactati un administrator!

Seek

[Cerere grad] Seek

Postări Recomandate

• *Nickname: Seek
  • *Nume real: Stoian Viorel - Constantin
  • *Vârsta: 19
  • *Primele 3 cifre din CNP:  199
  • *Adresă de contact (Skype): viorel.stoian007
  • *Ore jucate pe server: (skyblock''+ ce a fost inainte de wipe")1 Day 15 Hr. (Survival) 11Hr Si mai urmeaza!
  • *Experiență în Minecraft: Aproximativ 5 ani.
  • *Vechime pe server: Aproape 3 luni
  • De ce vrei acest grad ?: Pentru a putea ajuta jucatori noi! Si pentru a fi la dispozitia jucatorilor care au intrebari legate de server, sau legate de modul de joc! Fie el skyblock, survival sau creative..etc! Si pentru a putea tine un chat curat, fara cuvinte vulgare, spam sau reclame! 

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eşti donator, dacă îţi voi oferii gradul de Helper vei pierde toate facilităţile donatoriilor. Oricum, nu prea cred că o să se întâmple asta.
Din spusele lui DisTrugator, ar trebui să fi respins din start din cauza atitudinii tale. 
O să-l las să decidă ce face cu tine, dar dacă te va accepta ca şi Helper, vei pierde ABSOLUT TOATE facilităţile de donator. 
Să nu-mi spui că nu ţi-am zis.

Editat de phobia

Partajează acest post

Link spre post

Dat fiind faptul ca in aceasta perioada a sarbatorilor de craciun si de anul nou avem nevoie de staff activ, iti voi acorda o sansa. Ai un PRO. Dar, cum a spus si ph0bia, daca vei fi acceptat vei pierde rank-ul de Legend de pe sectiunea SkyBlock. 

Partajează acest post

Link spre post

Stiu ca voi pierde facilitatile de donator! Stiu cum a fost atitudinea mea atunci. Si sincer nu stiu ce ma apucase atunci.. 😞 Nu imi sta in caracter de obicei doar ca am luat-o putin razna. In legatura cu facilitatile de la legend. Nu ma deranjeaza. Pace voua si sarbatori fericite la tot staff-ul, si la restul! ❤️ ✌️

Partajează acest post

Link spre post

CONTRA

S-au scos gradele administrative de la donatii si nu mai ai acces la gamemode si acum vii si faci cerere pentru helper? Penibil.In primul rand, comportamentul fata de membrii staff lasa de dorit prietene.Acum 2-3 saptamani ii luai de prosti prin comentarii fiindca iti dadeau contra la cerere,iar acum vii si te bagi in seama cu ei incercand sa fii prietenos? Se vede ca esti fals si ca esti doar pe propriul interes.Nu mai incerca sa te victimizezi, ca nu-ti iese 😉

Partajează acest post

Link spre post

Total respins.

Motivul e explicat in ultima ta cerere de grad. Nu ma voi abate de la decizia luata atunci indiferent de parerea Staff-ului.

Topic inchis.

Partajează acest post

Link spre post

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.