Jump to content
Seek

Cerere grad

Recommended Posts

• * Poreclă: Căutați
  • * Nume real: Viorel
  • * Varsta: 19
  • * Primele 3 cifre din CNP: 199
  • * Adresă de contact (Skype): viorel.stoian007
  • * Ore jucate pe server: 7 zile 23h 52min
  • * Experiență în Minecraft: 4 sau 5 ani
  • * Vechime pe server: 2 luni +/-
  • De ce vrei acest grad ?:  Imi place sa am un motiv mai intemeiat de a juca pe un server. Si pentru a avea placere de a fi mai activ mai mereu. Imi place sa ma joc mai mult, imi ocupa timpul liber in permanenta.
  • PS: Pacea Fondatorilor faceti o treaba buna! sper sa ajunga departe serverul.

Edited by Seek

up

Edit: Nu ai ce căuta să scrii aici. Ai warn. 
Aici dau reply doar membrii stafului cu pareri de tip "PRO/CONTRA" al candidatului. #phobia

Edited by phobia

Deci sa inteleg ca iar e respinsa cererea.. 😞

Gradul de Helper nu este doar pe o secţiune. 
Este pe toate secţiunile. 
Tu fiind activ foarte mult doar pe skyblock, nu ştiu ce să zic.
Nu sunt contra dar nici pro, 
Mă mai gândesc.

• Thanks 1

Daca ar fi sa primesc Helper! Nu ar fi o problema!!! Asi incepe sa joc si altceva, Dar, doar de dragul de a fi Helper

Sincer nu stiu ce sa zic,nu te-am vazut avand nicio tentativa cat erai online de a ajuta playerii,mai mult doar stai si joci normal.Nu prea sunt pro dar voi lasa la alegerea celorlalti membri.

Edit ulterior:Raspunsul meu ulterior este CONTRA .

In primul rand nu ma lua cu "nu am vazut eu" ca nu a vazut nimeni activitatea ta.Am fost de multe ori online cand s-au facut abuzuri si nu ai zis absolut nimic.Ca si helper trebuie atat sa ajuti jucatorii care au nelamuriri cat si sa-i avertizezi pe cei care incalca regulile, dar din nou nu te-am vazut deloc implicat.E o diferenta intre a fi activ ca jucator sau ca un potential membru staff. P.S daca ai fi fost activ as fi aflat si nu ne-am fi aflat in situatia in care toti sa fie intre contra si pro,mai mult spre contra.

Edited by Thedarksid3r

29 minutes ago, Thedarksid3r said:

Sincer nu stiu ce sa zic,nu te-am vazut avand nicio tentativa cat erai online de a ajuta playerii,mai mult doar stai si joci normal.Nu prea sunt pro dar voi lasa la alegerea celorlalti membri.

Thedarksid3r, pai nu mai vazut tu! Dar intreaba lumea sa vezi 🙂

Contra din câteva motive:

- aseară un player prelungea și desigur că nu i-ai atras atenția

- ești prea disperat să primești Helper, ceea ce-mi lasă suspiciuni

- și ce viitor Helper vine și cerșește iteme pe survival pe motiv că " vrei să îți schimbi baza"?

1 minute ago, Kotomi said:

Contra din câteva motive:

- aseară un player prelungea și desigur că nu i-ai atras atenția

- ești prea disperat să primești Helper, ceea ce-mi lasă suspiciuni

- și ce viitor Helper vine și cerșește iteme pe survival pe motiv că " vrei să îți schimbi baza"?

Ha! Pai in primul rand. Nu cred ca am cersit iteme ca vai doamne sa imi dai mura in gura 😉 am cerut cateva cobble putin lemn sa pot sa continui singur. Si in legatura cu cel care prelungea nu cred ca am vreo obligatie momentan. Daca tot spui ca nu m-am interesat sa ii atrag atentia stai si joaca tu pe skyblock! Pentru ca nu este pic de helper, admin sau altceva inafara de Veteran si Vip 

Cererea ta a fost respinsa.

T/C

Edited by Thedarksid3r

Lipsa totala de respect din ceea ce vad aici fata de Operatori, urmarirea propriului interes, cel de a obtine grad si probabil atat. Asta e tot ce reiese din cererea ta.

Ti s-a atras atentia asupra unor subiecte, dar tu ai sarit cu motivari doar ca sa "te scoti". Ce te face mai special pe tine daca pe Skyblock nu sunt alti membri staff momentan ? Acesta este singurul motiv valabil pe care il poti argumenta in cerere ... si cam atat. De implicat nu te implici, si cu siguranta nici daca ai fi primit Helper nu ai fi facut-o.

Esti absolut incapabil sa accepti criticile altora, lucru absolut esential pentru ati corecta greselile si a fi mai atent pe viitor !

Ca sa fim intelesi cu privire la un lucru, REPLY-urile multiple intr-o cerere nu sunt permise si vor fi considerate post hunt.

Oricine mai vine cu formule de adresare de genul "Hai pa" catre operatori, luand in deradere si la misto parerea acestora este respins din start si nu mai are dreptul sa candideze nici pe viitor pentru rank.

Din punctul meu de vedere cererea este mai mult decat respinsa, este anulata, iar tu vei fi adaugat pe lista neagra nefiind binevenit in staff sau la orice activitate organizata de noi care va avea ca premii rank-uri sau beneficii sub forma de permisiuni.

O zi buna !

Guest
This topic is now closed to further replies.