Jump to content
Seek

Propunere pentru event

Recommended Posts

• Nick-name: Seek
  • Sectiunea: Skyblock sau oricare alta! Dar in special pe modul pe care joc eu!
  • Propunere: V-ati gandit in loc de un event drop. Sa faceti un event OX ? un Event cu intrebari din MC
  • Descriere: Este o camera mai mare cu X si O pe jos. X-ul este fals iar O-ul este adevarat.
  • Mai multe detalii:
  • Este o camera mai mare cu X si O pe jos. X-ul este fals iar O-ul este adevarat. in aceasta camera in care Adminul/ownerul/Fondatorul pune intrebari, iar plaiery trebuie sa se puna pe adevarat sau fals
  • De ce consideri ca aceasta propunere este utila ? : Pai ar fi interesanta ideea aceasta pentru a juca mai multa lume. Este ceva ce nu am vazut foarte mult in minecraft

Nu sună deloc rea propunerea ta, dar o să fie bătaie de cap. 
Acest eveniment este extras din Metin2, ştiu în ce constă acest eveniment în întregime. Doar că un sistem automat pentru asta ar fi... foarte greu :)). 
Aştept şi părerea celorlalţi membri din staff în legătură cu propunerea ta.

• Thanks 1

Stiu ca este foarte costisitor sa faci un asemenea event pe minecraft! stiu si eu ca este greu sistemul, dar este o idee foarte buna din punctul meu de vedere! Si astept si propunerile celorlalti! Pace la toti!!!

O să văd ce pot face în legătură cu asta, dacă nu voi reuși mă voi gândi la alt eveniment.

T/C

Guest
This topic is now closed to further replies.