Jump to content
Sign in to follow this  
wDaNNN3x

wDANNN3x

Recommended Posts

*Nick-ul tău:wDaNNN3x

*Nick-ul celui reclamat:PHOBIA

*Motivul:forge

*Descriere: am primit ban pe motivul forge mi-am bagat sistem de craftare cu forge-ul pt  a crafta mai repede itemele . si am primit ban pe motivul forge  i-am dat aceasta poza https://imgur.com/a/q8LiYwK si mi-a dat instant ban eu stiu ca mai intai primesti un avertisment in care ti se spune frumos ai gresit folosind etc etc ori il scoti ori ai ban cand te prind data viitoare el mi-a dat ban direct nu mi se pare normal

*Dovezi: 

Toate câmpurile marcate cu * sunt obligatorii și trebuie incluse în cerere!

Pune titlul topicului corect. Ce este mai exact ? Reclamatie ? Cerere de unban ? 

Link-urile puse total anapoda, felicitari. Cand o sa faci un topic frumos redactat o sa-l luam in serios.

În regulament scrie clar că orice moduri înafară de OPTIFINE şi SHADERS sunt strict interzise şi sunt banabile. 

gLzXwK4.jpg?1

Aşa cum şi tovarăşul tău "_WhiteSkull_", avea HACKED CLIENT on aka Jigsaw, urmând apoi să-mi zică mie pe discord cum că avem host la 1.99euro, cum că avem spawnuri luate de pe net şi mai ştiu eu cum. Să nu aud chestii de genul că a zis la nervi că nu ştiu ce, oricine îşi poate gândii cuvintele înainte să acţioneze. Asta dacă are cu ce să gândească.
Banul este unul temporar, respectiv 7 zile. 
T/C.

Edited by phobia

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this