Jump to content
Sign in to follow this  
Golden

Cerere Helper Golden

Recommended Posts

• Nickname: Golden
  • Nume real: Andrei
  • Vârsta: 19
  • Primele 3 cifre din CNP:  1990406
  • Adresă de contact (Skype): staff.siteup
  • Ore jucate pe server: 50
  • Experiență în Minecraft: 7 Ani. 
  • Vechime pe server: Doua saptamani si cateva zile.
  • De ce vrei acest grad?: Deoarece imi place sa ma joc cateva ore pe zi acest joc si in acelasi timp sa ajut toate persoanele,bineinteles ca mai sunt si alte motive.

Helper: vechime minimă pe server de 14 zile, minim 30 de ore la activ, minim 5 posturi pe forum, experiență medie Minecraft. Done

Vârsta minimă pe care aplicantul trebuie să o aibă a fost modificată de la 14 la 16 ani. Done

Salut Golden, 

Am văzut că ai cât de cât activitate, dar de ajutat totuşi nu prea te-am văzut să o faci.
Nu deţii 50 de ore, deţii 46 de ore şi 30 de minute. 
KIyUfce.jpg?1
O să las unul dintre fondatori sau alţi administratori/membrii staff să-şi dea cu părerea în legătură cu tine înainte de a acţiona.

Edited by phobia

7 minutes ago, phobia said:

Salut Golden, 

Am văzut că ai cât de cât activitate, dar de ajutat totuşi nu prea te-am văzut să o faci.
Nu deţii 50 de ore, deţii 46 de ore şi 30 de minute. 
KIyUfce.jpg?1
O să las unul dintre fondatori sau alţi administratori/membrii staff să-şi dea cu părerea în legătură cu tine înainte de a acţiona.

Nu inteleg ce vrei sa spui prin cat de cat,daca nu te intersectezi cu mine asta nu inseamna ca nu stau pe server sau ca nu ajut. Si orele au fost greseala mea dar totusi este irelevant deoarece am peste cele 30 impuse.

Edited by Golden

7 minutes ago, Golden said:

Nu inteleg ce vrei sa spui prin cat de cat,daca nu te intersectezi cu mine asta nu inseamna ca nu stau pe server sau ca nu ajut. Si orele au fost greseala mea dar totusi este irelevant deoarece am peste cele 30 impuse.

Aparent a apărut o greşeală, orele din condiţii au fost schimbate de către un Administrator.
Înainte erau 50 de ore, nu 30 la activ.
Şi nu este vorba că nu mă "intersectez" cu tine, doar că atunci când se pune o întrebare pe chat aproape mai mereu Asuna răspunde la ele, pe tine un prea te-am văzut să o faci. 
Nu ţi-o zic în nume de rău, oricum DisTrugator sau Vodka o să ia decizia finală.

• Like 1

2 minutes ago, phobia said:

Aparent a apărut o greşeală, orele din condiţii au fost schimbate de către un Administrator.
Înainte erau 50 de ore, nu 30 la activ.
Şi nu este vorba că nu mă "intersectez" cu tine, doar că atunci când se pune o întrebare pe chat aproape mai mereu Asuna răspunde la ele, pe tine un prea te-am văzut să o faci. 
Nu ţi-o zic în nume de rău, oricum DisTrugator sau Vodka o să ia decizia finală.

Stiu ca nu o spui în nume de rau, dar stii cum este, trebuie si eu sa ma apar.

Poti sa-i intrebi si pe ei daca raspund,eu zic ca o fac mai ales ziua cand sunt online.

Acest topic nu este loc de polemici in nici un caz. V-as ruga sa va mutati pe chat si sa lasati cererea doar pentru pareri PRO/CONTRA, fara alte reply-uri aiurea !

Golden, pe viitor nu mai da reply la propria cerere si Phobia, discutiile de genul asta se poarta pe chat/mesaje private/topicuri pentru discutii libere, etc.

Deocamdata, am vazut ca esti activ dar nu m-am lamurit din punctul de vedere al experientei si al implicarii tale in a ajuta jucatorii.

Sa zicem PRO, bineinteles pentru o perioada de teste. Mai asteptam pareri din partea staff-ului.

• Like 1

Din partea mea ai PRO. Meriti o șansă . Succes  

• Thanks 1

PRO

Pro şi din partea mea, grad acordat.
Dacă ai întrebări legate de gradul tău şi de comenzi, contactează un Administrator.
T/C.

edit: Te rog să te conectezi pe toate secţiunile pentru a-ţi primi gradul peste tot.

Edited by phobia

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this