Facebook
Steam
Welcome, Guest
  • Page:
  • 1
  • 2

TOPIC: [Rezolvat] Reclamatie AliynN

[Rezolvat] Reclamatie AliynN 10 Ian 2012 21:36 #993

• Scosmin
  • Scosmin's Avatar
  • Noob
Nick-ul tau : Zetu
SteamID / IP : 188.24.69.9
Motiv : Kick fara motiv
Data Incidentului : 10.01.2012
Ora Incidentului : 23.25
Nume Admin : AliynN
SteamID Admin : STEAM_0:0:44200746
Dovada: Poza
Last Edit: 18 Ian 2012 18:16 by DCZ.
The topic has been locked.

Re: Reclamatie AliynN 10 Ian 2012 22:16 #994

• AliynN
  • AliynN's Avatar
  • Expert
  • Thank you received: 6
Zetule a existat motiv , altfel nu primeai kick.In primul rand nu trebuia sa il acuzi pe devil ca joaca cu cod,ca i s-a facut un demo care este pe forum pentru ca nu este treaba ta.Si in al doilea rand spui din nou ca adminii nu isi fac treaba.
Sunt foarte curios si trebuie sa te intreb ca vad ca nu iti convine nimic pe serveru asta faci numai reclamatii pana si pentru gag sau kick:Ce urmaresti de fapt , care e scopul ?
Poza
Last Edit: 11 Ian 2012 09:17 by MaD.

Re: Reclamatie AliynN 10 Ian 2012 22:33 #995

• loka21
  • loka21's Avatar
  • Veteran
  • ..nu confunda personalitatea mea cu atitudinea mea
Nu inteleg ce treaba ai tu sa acuzi playerii si adminii pe acest server,treaba ta e sa iti vezi de joc,in cazu in care este un codat si adminul care este on nu isi face treaba poti face singur un demo si il poti pune pe forum si poti specifica k adminul care a fost on nu si-a facut treaba.se pare k ti-ai luato in cap si ameninti din nou adminii k nu isi fac treaba.Se pare k tu alta ocupatie nu ai decat sa iti bagi nasu unde nu trebuie.

Re: Reclamatie AliynN 10 Ian 2012 23:41 #996

• vect0r
  • vect0r's Avatar
Il rog pe Mad/DCZ, sa stearga absolut toate topicurile create de acesti 2 indivizi agasanti(Zetu si KinkyNesquick), care nu fac altceva decat sa se lege de orice admin online, si apoi sa vina pe forum sa faca reclamatie.

Re: Reclamatie AliynN 11 Ian 2012 10:43 #999

• Scosmin
  • Scosmin's Avatar
  • Noob
AliynN:in caz ca nu ti-ai dat seama eu glumeam cu devil si el la fel , daca tu ai luat in serios ce am vorbit noi acolo e treaba ta, sau nu stiai asta ? si de cate ori n-ai dat gag la unii care au injurat pe server ? asta nu recunosti ? daca ai boala pe cei care vor sa-si faca dreptate si te pun pe forum nu trebuie sa le dai kick din orice, ca nu te-am jignit , nu ti-am facut nimic.Am si martor pe Sander van Doorn care ti-a spus si el ca dai kick si gag la cine nu trebuie.Arata-mi unde am spus ca toti adminii de pe server nu-si fac treaba.I-am zis la devil: "Ce admini ? ca nu sunt".Nu iti faci treaba CORECT.
Vect0r: tu vrei sa "pari" buricul pamantului pe server pentru ca pana acuma se pare ca nu te-a reclamat nimeni.De ce sa stearga topicurile ? ca te postez pt kick aiurea ?
Loka21 : de ce va postez pt orice? pentru ca am dreptul si pentru ca vreau sa ne respectati.culmea ca n`am luat niciodata gag sau kick pentru ca am injurat alti playeri sau altceva.
Last Edit: 11 Ian 2012 11:07 by Scosmin.

Re: Reclamatie AliynN 11 Ian 2012 11:18 #1000

• Art
  • Art's Avatar
  • Veteran
  • *Charged*
Mda...
In comparatie cu kinky reclamatiile tale au un aer mai oficial asa... le formulezi mai voalat dar in esenta esti ca si el.. Ai prostul obicei de a instiga lumea sa faca rautati, ai mai fost in postura asta, dar se pare ca iti place sa fii in centrul atentiei. Actiunile tale de pe server au intotdeauna consecinte hai sa zicem "alarmante". Faci tam-tam pentru gaguri sau kickuri care le primesti pe drept, nu fara motiv. Nu ti-ar avea nimeni treaba daca ai stii sa te comporti civilizat, dar se pare ca cerem prea mult de la tine...
Sunt impotriva stergerii topicurilor acestora deoarece reclamatiile au si ele rostul lor, fie neintemeiate.

In orice caz, sunt de parere ca trebuie luate masuri impotriva acestor indivizi... Va rog si pe voi, ceilalti din staff, sa va prezentati opinia in legatura cu ei... asa nu ajungem nicaieri, daca le dam in continuare voie sa faca ce vor o sa faca prostii din ce in ce mai mari...
Officer wrote:
Being an idiot and reporting another idiot makes you more idiot than the one reported. Got it, idiot?
  • Page:
  • 1
  • 2
Time to create page: 0.146 seconds