Facebook
Steam
Welcome, Guest

TOPIC: [Rezolvat] Reclamatie [GM] Loka

Re: Reclamatie [GM]Loka 24 Dec 2011 17:44 #695

• Scosmin
  • Scosmin's Avatar
  • Noob
Ba da l-am respectat si inca il respect, am intrat din nou pentru ca vroiam sa stiu motivul.Ok, daca e asa n-o sa mai intru pe server nu e nicio problema :)
The topic has been locked.

Re: Reclamatie [GM]Loka 24 Dec 2011 18:58 #696

• AntraX
  • AntraX's Avatar
  • Veteran
  • Degeaba tragi tu bine daca nu ai timp sa tragi ^^
Scosmin wrote:
Ba da l-am respectat si inca il respect, am intrat din nou pentru ca vroiam sa stiu motivul.Ok, daca e asa n-o sa mai intru pe server nu e nicio problema :)

Daca l-ai fi respectat ai fi stiut ca banul este permanent (daca ai fi incercat sa intri cu acelasi ip dupa 2 minute cand a "reformulat" durata si motivul banului)
We stopped checking for monsters under our beds when we realized they were inside us...

Re: Reclamatie [GM]Loka 24 Dec 2011 19:05 #697

• Scosmin
  • Scosmin's Avatar
  • Noob
Nu inteleg exprimarea ta si eu, fata de tine, recunosc ca am avut ban permanent acum 1 an , da n-am stiut ca nu mai pot sa mai intru chiar niciodata pe el, spre deosebire de tine, care, ii tii partea lui [GM]Loka , chiar daca stii ca nu te-am jignit cu nimic.:) Si postul despre care ai comentat nu era pentru tine, ci pentru AdU, dar iar ai nevoie de atentie, de ce ? nu stiu.
Last Edit: 24 Dec 2011 19:06 by Scosmin. Reason: Edit

Re: Reclamatie [GM]Loka 24 Dec 2011 21:12 #698

• AntraX
  • AntraX's Avatar
  • Veteran
  • Degeaba tragi tu bine daca nu ai timp sa tragi ^^
LOL

Se vede ca esti foarte informat in legatura cu "atentia" pe care o caut eu..... (nu am nevoie de atentia ta/pelicanu/alti copii excitati) "Prostul face ce vede si ce aude crede"-proverb romanesc foarte potrivit
Cat despre "postul dedicat pentru Adu" este total non-sens...ai respectat banul dar....ai intrat sa-l intrebi pe loka (in perioada banului) motivul . Banul permanent este extraordinar de util in cazul exemplarelor ca tine...pacat de ip-urile dinamice care va ofera "imunitate"
We stopped checking for monsters under our beds when we realized they were inside us...

Re: Reclamatie [GM]Loka 24 Dec 2011 22:28 #700

• Mastermind
  • Mastermind's Avatar
  • Noob
Culmea...ca eu ma luasem de tine ca mi-ai dat gag aiurea...eram pe server si chiar asha a fost...tocmai luasem eu un gag degeaba, si am crezut ca tu mi-ai dat...daca mai ti minte discutia

Re: Reclamatie [GM]Loka 25 Dec 2011 07:32 #701

• loka21
  • loka21's Avatar
  • Veteran
  • ..nu confunda personalitatea mea cu atitudinea mea
Se pare k nu trebuie sa iti dau tie socoteala atat timp cat tu nu ar trebui sa fi pe acest servar.Doresc stergerea acestui topic.
Time to create page: 0.190 seconds