Facebook
Steam
Welcome, Guest

TOPIC: [Rezolvat] Reclamatie [GM] Loka

[Rezolvat] Reclamatie [GM] Loka 24 Dec 2011 16:17 #688

• Scosmin
  • Scosmin's Avatar
  • Noob
Nick-ul tau : Zetu
SteamID : Nu am
Motiv : Prima data am luat gag pentru : NIMIC.Scriam pe chat: "ce faci FRAGARE (alias Antrax^^) ai calcat pe bec de ti-au dat astia remove",[GM]Loka mi-a dat direct gag , nu vad nicio jignire in asta , asa cum nici adminul nu mi-a aratat unde l-am jignit cand l-am intrebat.Intru iar sa ma joc , dupa cateva minute iau ban, "Reason:0" asta era motivul , schimb ip-ul ca sa-l intreb pentru ce am luat ban si el imi scrie asta "(Spectator) Zetu : loka imi zici motivul pt ban ?" "(Zetu) [Gm] Loka : fi si tu mai bunL:)) si nu mai sari cu gura k o sa iti dau de nu mai poti intra " .Nu stiam ca mai nou se da si pentru ca indraznesti sa scrii pe chat gag , si apoi ban fara motiv.Daca se considera ca eu am fost vinovat e nu e nicio problema, pot sa-mi asum vina...dar aici nu vad sa fi avut vreuna.
Data Incidentului : 24.12.2011
Ora Incidentului : 17:50
Nume Admin : [GM]Loka
SteamID Admin: STEAM_0:1:45893601
Dovezi :
Ban Information
Name: Zetu
IP: 188.24.72.5
Reason: 0
Ban Length: 3 hours, 8 minutes
Unban Time: 20:58:26 12/24/2011
Admin Name: [Gm] Loka
Admin SteamID: STEAM_0:1:4
Last Edit: 25 Dec 2011 10:14 by MaD.
The topic has been locked.

Re: Reclamatie [GM]Loka 24 Dec 2011 16:46 #689

• AntraX
  • AntraX's Avatar
  • Veteran
  • Degeaba tragi tu bine daca nu ai timp sa tragi ^^
O sa-mi asum riscul sa fiu sanctionat pentru ca postez la o sectiune la care nu mai e logic sa ma bag.
Ai primit ban de nenumarate ori de la mine pentru limbaj , printre care si permanente...
Banul dat de [GM]Loka a fost dat la cererea mea. Cand un jucator nu prea bine vazut prin comunitate datorita limbajului incepe sa ameninte adminul cu privire la comenzile pe care le da...nu cred ca are ce cauta pe server
REPET: A fost banat permanent !
We stopped checking for monsters under our beds when we realized they were inside us...

Re: Reclamatie [GM]Loka 24 Dec 2011 16:52 #690

• Scosmin
  • Scosmin's Avatar
  • Noob
AntraX , mi-ai dat ban permanent acum un an mi se pare ca , vrei sa stau toata viata fara sa intru pe serverul asta ? si in plus, de cand am inceput sa intru iar nu cred ca am avut vreo iesire prosteasca, si nu l-am amenintat pe [GM]Loka , am vrut doar sa-mi spuna motivele pt gag si ban, normal ca am fost frustrat putin pentru ca am luat gag si ban fara motiv.P.S.(cat despre tine ca nu mai esti acum admin si pot sa fac comentarii la adresa ta fara sa te ofensezi, cineva avea dreptate cand a spus ca ai devenit figurant).Daca spui ca l-am amenintat, reprodu' macar cuvintele spuse ca de aratat nu ai unde ca nu am facut asta.Ms
Last Edit: 24 Dec 2011 16:57 by Scosmin. Reason: Edit

Re: Reclamatie [GM]Loka 24 Dec 2011 17:40 #692

• AntraX
  • AntraX's Avatar
  • Veteran
  • Degeaba tragi tu bine daca nu ai timp sa tragi ^^
Scosmin wrote:
AntraX , mi-ai dat ban permanent acum un an mi se pare ca , vrei sa stau toata viata fara sa intru pe serverul asta ? si in plus, de cand am inceput sa intru iar nu cred ca am avut vreo iesire prosteasca, si nu l-am amenintat pe [GM]Loka , am vrut doar sa-mi spuna motivele pt gag si ban, normal ca am fost frustrat putin pentru ca am luat gag si ban fara motiv.P.S.(cat despre tine ca nu mai esti acum admin si pot sa fac comentarii la adresa ta fara sa te ofensezi, cineva avea dreptate cand a spus ca ai devenit figurant).Daca spui ca l-am amenintat, reprodu' macar cuvintele spuse ca de aratat nu ai unde ca nu am facut asta.Ms

Comentariile de prost gust nu poti sa le faci ! Indiferent ca este player sau admin ...
LOL e ban permanent "P E R M A N E N T" ....ai prins ideea?

"PERMANÉNT, -Ă, permanenți, -te, adj. Care există, care durează mereu sau mult timp fără a se schimba, care se petrece fără întrerupere; necontenit, neîntrerupt. ◊ Ondulație permanentă (și substantivat, n.) = ondulație a părului făcută printr-un procedeu special, pentru a se menține mai multă vreme. Păr permanent (și substantivat, n.) = păr cu ondulație permanentă. ♦ Care funcționează neîntrerupt o perioadă de timp determinată, exercitând anumite atribuții. Comisie permanentă. ♦ (Despre salariați) Care este angajat definitiv în schema unei întreprinderi sau instituții sau care este asimilat salariaților din schemă. ◊ Armată permanentă = armată întreținută neîntrerupt de un stat prin recrutări periodice. ♦ (În vechea armată) Care presta serviciul militar fără întrerupere. – Din fr. permanent. "

POZA1
POZA2

Eu cred ca asta "bate" a amenintare.
We stopped checking for monsters under our beds when we realized they were inside us...

Re: Reclamatie [GM]Loka 24 Dec 2011 17:42 #693

• AdU
  • AdU's Avatar
  • Moderator Global
  • Thank you received: 18
Daca ai primit ban permanent inseamana ca nu mai aveai ce cauta pe server decat daca faceai cerere unban.Nici banul scurt dat de Loka nu l-ai respectat...din punctul meu de vedere nu mai esti bine venit pe server decat cu cerere unban aprobata de owner.

Re: Reclamatie [GM]Loka 24 Dec 2011 17:43 #694

• Scosmin
  • Scosmin's Avatar
  • Noob
Daca tu asa o consideri e ok, ar trebui sa recunosti si tu ca mi-a dat gag degeaba, dar ti-e greu sa faci asta chiar daca nu ai dreptate uneori :) si lasa adminii sa considere daca am gresit eu sau el .P.S Nici tu nu ar trebui sa-i zici unui admin de pe snow ce sa faca pentru ca stie :)
Last Edit: 24 Dec 2011 17:51 by Scosmin. Reason: Edit
Time to create page: 0.097 seconds