Facebook
Steam
Welcome, Guest
  • Page:
  • 1
  • 2

TOPIC: [Rezolvat] Reclamatie Antrax

[Rezolvat] Reclamatie Antrax 05 Noi 2011 12:17 #168

• pelican
  • pelican's Avatar
  • Banat
Nick-ul tau : pelican
SteamID : extasymus1c
Motiv : abuz (nimic nou pt antrax)
Data Incidentului : 5.11.2011
Ora Incidentului : 14:05
Nume Admin : Baiatu' de la gaze
SteamID Admin: STEAM_0:0:20666531
Dovezi : poze
Last Edit: 23 Dec 2011 11:38 by MaD.
The topic has been locked.

Re: Reclamatie Antrax 05 Noi 2011 12:39 #174

• AntraX
  • AntraX's Avatar
  • Veteran
  • Degeaba tragi tu bine daca nu ai timp sa tragi ^^
Reclamatie...(nimic nou nici pentru tine)
Se pare ca ti-am dat kick si nu ti a ramas in consola si partea cu "Vorbesti pe langa...lasa".Bun daca tot deschizi un subiect du-l pana la capat ,daca vrei sa umflii baloane pe aici....scrie intr-un fisier notepad si trimite-l pe mess cui consideri ca are chef de vorba....
Atata timp cat eu nu am deschis nici un subiect care sa aiba legatura cu tine....nu vad de ce imi spui tu mie chestia "te simti nebagat in seama?" .Tu incepi sa vorbesti cu mine...la care tot tu ma intrebi daca ma simt nebagat in seama?! Pai ia o pauza...calmeaza-te..si intra pe server sa te joci...nu esti admin....asa ca nu te intereseaza banurile pe care le dau...Ai fost banat permanent...ar trebui sa ai un comportament mai civilizat decat al oricarui alt player...esti impertinent...platesti. Multumeste-te cu 30 de minute de pauza...
We stopped checking for monsters under our beds when we realized they were inside us...

Re: Reclamatie Antrax 05 Noi 2011 13:02 #175

• AdU
  • AdU's Avatar
  • Moderator Global
  • Thank you received: 18
AntraX wrote:
..si intra pe server sa te joci...nu esti admin....asa ca nu te intereseaza banurile pe care le dau...

Chiar daca pelican era admin, nu avea de ce sa-l intereseze banurile date de tine, Antrax...tu raspunzi sau motivezi banurile acordate doar ownerului sau celui pe care l-ai banat,in caz ca ti se cere acest lucru pe forum.Mie cel putin,asa mi se pare logic si corect.

Re: Reclamatie Antrax 05 Noi 2011 14:35 #178

• pelican
  • pelican's Avatar
  • Banat
Aoleo mai. "30 de minute inainte". De unde le scoti? Probabil ai uitat c-am fost si eu pe server.

1. N-au trecut nici 5 minute (intre timp iti daduse si un kick).
2. Nu i-a dat instant. A jucat o perioada, apoi s-a pus spec si ce sa vezi?...de la intrarea lui pe server si pana la banul dat "instant" au trecut mai bine de 10 minute. Probabil ca nu vorbim aceeasi limba.
3. Atata timp cat una din actiunile adminului (gag/ban/kick/slap, etc.) nu-ti este adresata nu vad motivul pe care care ceri justificare.
4. Prea multa aroganta din partea ta. "esti admin, da". Ce vrea sa insemne asta? Daca e admin trebuie sa fie la dispozitia ta? Il platesti sa admineze? Ii platesti factura la Enel, ce-i faci?

"oricine esti, oriunde esti si oricum esti, adu-ti aminte ca om esti" . Respecta si vei fii respectat, altfel vei fii tratat ca atare.
Last Edit: 05 Noi 2011 15:11 by Geoca.

Re: Reclamatie Antrax 05 Noi 2011 15:16 #179

• Geoca
  • Geoca's Avatar
  • Avansat
Aoleo mai. "30 de minute inainte". De unde le scoti? Probabil ai uitat c-am fost si eu pe server.

1. N-au trecut nici 5 minute (intre timp iti daduse si un kick).
2. Nu i-a dat instant. A jucat o perioada, apoi s-a pus spec si ce sa vezi?...de la intrarea lui pe server si pana la banul dat "instant" au trecut mai bine de 10 minute. Probabil ca nu vorbim aceeasi limba.
3. Atata timp cat una din actiunile adminului (gag/ban/kick/slap, etc.) nu-ti este adresata nu vad motivul pe care care ceri justificare.
4. Prea multa aroganta din partea ta. "esti admin, da". Ce vrea sa insemne asta? Daca e admin trebuie sa fie la dispozitia ta? Il platesti sa admineze? Ii platesti factura la Enel, ce-i faci?

"oricine esti, oriunde esti si oricum esti, adu-ti aminte ca om esti" . Respecta si vei fii respectat, altfel vei fii tratat ca atare.

Scuzele mele. Din greseala am scris peste postul pelicanului.
Caracterul nostru este reprezentat de ceea ce facem cand credem ca nu ne vede nimeni.
H. Jackson Brown, Jr.

Re: Reclamatie Antrax 05 Noi 2011 15:27 #180

• pelican
  • pelican's Avatar
  • Banat
Eu nu mai scriu si nu mai zic nimic, Geoca mi-a scris peste post, adica l-a sters.. super tare!
Baietii astia 2 se apara unu' pe altu' asa ca vb degeaba. In fine... va las in lumea voastra.
DCZ, daca iti permite timpul si crezi ca e cazul, ai log-urile la indemana, eu nu mai scriu nimic ca poate dispare iar..
Salut!
  • Page:
  • 1
  • 2
Time to create page: 0.104 seconds