Facebook
Steam
Welcome, Guest

TOPIC: [Rezolvat] Reclamatie Tzanos

[Rezolvat] Reclamatie Tzanos 11 Ian 2012 18:43 #1025

• Im a MF Psycho
  • Im a MF Psycho's Avatar
  • Amator
  • Thank you received: 1
Nick-ul tau : KinkyNesquiK
SteamID / IP : 89.39.73.154
Motiv : Am primit ban permanent pe motivul(mai jos)
Data Incidentului : 11.01.2012
Ora Incidentului : 20:30
Nume Admin : Tzanos
SteamID Admin: STEAM_0:0:44170138
Dovezi :

Pentru asta am primit ban permanent nush cum vi se pare voua da mie mi se pare chiar prea de tot,asta chiar e bataie de joc la adresa mea,adica ma simt jignit sa mi se dea ban si gag din orice motiv,altii injura cand li se scoala si adminu le zice doar "pastrati limbaj decent" mie mi se da ban permanent nu mi se pare corect...(exemplu luat de la cap-shot astazi)

Si comfirm ca data trecuta trebuia sa mi se dea doar un gag de 10 minute, nu ban 3 zile pentru ca era a 2-a abatere,Look => Atentionare
=> Gag 10 minute
=> Ban 30 minute
=> Ban 1440 minute
=> Ban 9999 minute
=> Ban permanent ( in functie de gravitatea situatiei, abateri multiple )
Mie mi sa dat direct la a 2-a abatere 9999,hai frate am luat-o in gluma am luat-o la misto da asta chiar e bataie de joc,am sperat ca aici gasesc disciplima si ordine dar gasesc numai suprematie si oameni care o dobandesc.
Last Edit: 18 Ian 2012 18:16 by DCZ.
The topic has been locked.

Re: Reclamatie Tzanos 11 Ian 2012 18:58 #1027

• Tzanos
  • Tzanos's Avatar
  • Amator
De ce nu ai pus toata discutia ta cu Zetu?

Poza1
Poza2
Poza3
Poza4
Poza5
Poza6
Poza7
Poza8

Tzanos aranjeaza-ti linkurile!
Last Edit: 12 Ian 2012 19:26 by MaD.

Re: Reclamatie Tzanos 11 Ian 2012 19:17 #1030

• Blue
  • Blue's Avatar
  • Noob
Aham,dar abuzul unde e?
Si la motiv trebuie sa spui motivul pentru care ai primit ban.Daca nu punea Tzanos pozele nu intelegeam nimic screen-ul ala pe care tu l-ai postat(bineinteles tu ai postat acel screen ca sa postezi in victima).
Ati fost avertizati sa aveti grija cum vorbiti pe server,nu incepeti voi sa barfiti un admin cand acesta nici macar nu e pe server.

Re: Reclamatie Tzanos 11 Ian 2012 19:22 #1031

• Im a MF Psycho
  • Im a MF Psycho's Avatar
  • Amator
  • Thank you received: 1
Da tzanos am injurat intr-un fel? Stiam ca e art pe acolo si faceam misto,pentru asta trebuie permanent ban? nici macar gag nu se da pentru asa ceva.Cum ziceam abuz de putere....

Si ce pui poze cu Zetu? ti se pare ca ma cheam Zetu? :|
@Blue joc de 3 saptamani maxim pe acest server da in aceste 3 saptamani am facut mai mult playing decat tu intr-un an.Am incheiat cu tine,nu te mai baga aiurea.
Last Edit: 11 Ian 2012 19:25 by Im a MF Psycho.

Re: Reclamatie Tzanos 11 Ian 2012 19:35 #1032

• Tzanos
  • Tzanos's Avatar
  • Amator
Ati „facut misto” de admini ce nu erau prezenti pe server (Vector, Loka, Aliyn) la fel cum nici Art nu era pe server cand l-ai amenintat.

Re: Reclamatie Tzanos 11 Ian 2012 19:35 #1033

• Blue
  • Blue's Avatar
  • Noob
KinkyNesquiK wrote:
@Blue joc de 3 saptamani maxim pe acest server da in aceste 3 saptamani am facut mai mult playing decat tu intr-un an.Am incheiat cu tine,nu te mai baga aiurea.
Ahahaha,joci de 3 saptamani si ai primit cele mai multe gaguri de pe server.In legatura cu activitatea ar trebui sa te uiti mai bine,dar nu asta e important.
Nu trebuie sa injuri ca sa primesti ban,e suficient sa faci misto.Daca vrei sa faci misto poti sa faci misto cu prietenii tai cat vrei,dar nu pe server,mai ales la adresa unui admin.
Plus ca nu esti nici la prima si nici la a doua abatere.
Last Edit: 11 Ian 2012 19:37 by Blue.
Time to create page: 0.122 seconds