Facebook
Steam
Welcome, Guest
  • Page:
  • 1
  • 2

TOPIC: Report Own

Report Own 19 Dec 2017 10:25 #21809

• Drew
  • Drew's Avatar
  • Amator
  • Thank you received: 3
*Nick-ul tau: Drew

*Nick-ul reclamatului: HapPy28

*Motiv: Kick fara motiv.

*Dovezi: imgur.com/a/DicHG

*Alte argumente: Faceam glume cu dani , asa cum o facem mereu , si ii spusesem "GTFO" , pentru ca ne permitem unul altuia sa ne vorbim si sa facem genul acesta de glume , si "domnul" Happy mi-a dat kick fara nici un motiv , cel mai probabil s-a simtit. Multumesc!
The topic has been locked.

Report Own 19 Dec 2017 10:35 #21810

• totalais
  • totalais's Avatar
  • MC Owner
  • We are each our own devil, and we make this world our hell.
  • Thank you received: 12
Reclamatie inutila , stii deja asta avand in vedere ca daca tot era timpul de glume ai primit un kick in gluma,cerut de mine pana la urma ti-am si zis asta deja inainte sa faci reclamatia, dar iti place sa faci reclamatii pe degeaba stiind care va fi raspunsul deja :)
The devil whispered in my ear "you are not strong enough to withstand the storm"

Today I whispered in the devil's ear "I am the storm"

Report Own 19 Dec 2017 10:39 #21811

• Drew
  • Drew's Avatar
  • Amator
Nu, nu mi-ai spus , sau nu am vazut eu cand ai facut-o. Idc. Nu e animalul tau ca sa te asculte si sa faca ce vrei eu. Si eu glumeam cu tine, nu cu el. De la el nu accept o astfel de gluma.

Report Own 19 Dec 2017 13:16 #21812

• ElenaAlexandra
  • ElenaAlexandra's Avatar
  • MC Owner
  • Thank you received: 26
Când o sa încetezi sa te plângi din nimic și o sa te maturizezi? E un joc. Ești în staff. Genul de reclamații pe care le faci tu sunt puerile și arata lipsa ta de maturitate. Încearcă sa realizezi ca acel kick ți-l putea da oricine și fără motiv, fără sa fie vreo gluma. Dacă nu accepți chestia asta nu te mai baga în seama. Am văzut ca și ție îți place să te iei în gura cu playerii, asta înseamnă că la orice lucru făcut ar trebui sa primești reclamație? Ok. Data viitoare ma ocup eu personal sa ți se facă reclamație pentru orice lucru facut fără rost. Ai sa vezi atunci motive puerile și fără însemnătate.

Report Own 19 Dec 2017 18:40 #21820

• Drew
  • Drew's Avatar
  • Amator
Chiar te rog sa o faci. Cu toti cei care am avut o problema sau ei au avut cu mine le-am cerut sa imi faca report pe forum. Nu am nici un fel de problema cu acest lucru. Si nu cred ca tu daca cineva iti face sau spune ceva ce nu iti convine, ai sta cu mainele in san fara sa faci sau sa spui ceva. Iti multumesc de opinie si argumente, voi tine seama de ele. :3

Report Own 19 Dec 2017 18:46 #21821

• phobia
  • phobia's Avatar
  • MC Staff
  • The humans fear of what they cannot understand.
  • Thank you received: 11
Reclamaţie fără rost.
Ţi-a fost spus mai sus de către dani că el l-a pus pe Happy să îţi dea kick.
Atâta timp cât nu te-a spamat în kick, nu a venit la tine să îţi spawneze hoarde de mobi sau eventual să îţi dea regen la tot ce ai, reclamaţia este aiurea.
A fost un simplu kick, nimic mai mult :))
  • Page:
  • 1
  • 2
Moderators: Thedarksid3r, phobia, GaBryY14, totalais, ElenaAlexandra
Time to create page: 0.101 seconds