Facebook
Steam
Welcome, Guest

TOPIC: Propunere

Propunere 21 Ian 2018 12:53 #22120

• @L3X
  • @L3X's Avatar
  • Snow Admin
  • It does not matter how slowly you go, so long as you do not stop.
  • Thank you received: 2
Va salut :) !

Am doua propuneri care, pentru mine, ar imbunatatii gameplay-ul:
  1. Acel "snow" pe care trebuie sa-l scrii de fiecare data ca sa ai acces la chat. Banuiesc ca e ceva anti spam/reclama. Nu stiu daca plugin-ul respectiv are asa ceva in setari sau poate fi modificat insa mi-ar placea sa am acees la chat si fara acel "snow". Ar fi frumos ca player-ii care frecventeaza des serverul sa aiba direct acces la chat. Propunerea vine din doua motive... ca player mi s-a intamplat sa scriu texte kilometrice si sa-mi dau seama ca am scris degeaba, iar ca admin sa execut comenzi si sa ma aflu in aceeasi situatie.
  2. Playeri transparenti. Am auzit multe injuraturi, cu trimiteri la mame/frati/rude, legate de block pe parcursul jocului. Cred ca ar "fluidiza" putin traficul pe harta chiar daca ar diminua putin partea relistica a jocului.
The administrator has disabled public write access.

Propunere 25 Ian 2018 20:14 #22170

• asx
  • asx's Avatar
  • Site Administrator
  • Thank you received: 37
Salutare,

1. Da, plugin-ul ala a fost bagat impotriva botilor care spamau. Il voi scoate pentru o perioada, sa vedem daca ne vom mai lovi de problema respectiva.

2. A mai fost discutat subiectul de cateva ori si s-a votat impotriva plugin-urilor de genul. :)

Multumim pentru propuneri!
Burned out flames should never re-ignite.
The administrator has disabled public write access.
Time to create page: 0.116 seconds