Facebook
Steam
Welcome, Guest

TOPIC: demo-uri pe email

demo-uri pe email 29 Noi 2017 13:17 #21709

• XaTab
  • XaTab's Avatar
  • Snow Admin
  • Thank you received: 17
Salutare, am incercat azi sa vad un demo de la ultima cerere de ban si ma oftica genul de site-uri care te redirectioneaza de 1000 de ori apoi te mai pune sa accepti instalarea la tot felul de extensii si alte prostii. Propunerea mea e sa creem un e-mail ex. Această adresă de email este protejată contra spambots. Trebuie să activați JavaScript pentru a o vedea. la care vor avea acces doar adminii.
Am testat azi pe gmail se poate trimite demo fara probleme, nu trebuie arhivat, e simplu si rapid. Pentru ca site-uri care gazduiesc fisiere nu sunt sigure si nu se pastreaza pe perioade mai lungi, cum ar fi wetransfer, etc.
Astfel va aparea la cerere

Exemplu:

Nick jucator codat:
IP si/sau Steam ID jucator codat:
Motiv:
Dovada: trimite demo pe e-mail Această adresă de email este protejată contra spambots. Trebuie să activați JavaScript pentru a o vedea. si numele codatuli( ca sa nu ne incurcam in cereri si demo-uri :D )

Va simplifica procesul de trimitere, jucatorul nu va mai fi nevoit sa caute un site de gazduire sau transfer , pe unele trebuie sa-ti faci si cont, multe sunt virusate, sau cum am patit eu azi te redirectioneaza de 1000 de ori. Si va fi mai simplu si mai sigur si pentru noi
The administrator has disabled public write access.
Time to create page: 0.105 seconds