Welcome, Guest

TOPIC: Propunere server

Propunere server 17 Nov 2015 00:17 #16961

• Oz.
  • Oz.'s Avatar
  • Moderator
  • Thank you received: 23
Salut, m-am gandit in ultimele zile la o schimbare pe server, inainte de toate am asistat atunci cand server-ul a inceput sa aibe mai multe harti de snow ceea ce a dus la o cadere imensa si am luat-o in calcul inainte de a face aceasta propunere.

Propunerea ar fi ca pe seara daca server-ul e full 8 vs 8, 8 vs 7... sa existe posibilitatea de a schimba cu de_dust2x2 pentru o vreme scurta ( NUMAI de_dust2x2 deoarece e o harta pe placul tuturor ) si desigur sa fie o decizie prin vot la acel moment. Totodata sa nu fie abuzata aceasta posibilitate si nici sa devina o banalitate. Harta sa fie adaugata si schimbarea facuta numai prin comanda, nextmap sa fie tot fy_snow si " Main Map " sa ramana tot fy_snow.

Pe sfarsit, ma gandeam ca nu toti adminii sa aiba acces la aceasta posibilitate doar cei incepand de la gradul de Capitan in sus.
Last Edit: 17 Nov 2015 00:26 by Oz..
The topic has been locked.
The following user(s) said Thank You: L*Amigo

Propunere server 17 Nov 2015 00:58 #16962

• Maddy
  • Maddy's Avatar
  • Noob
Eu una cred ca ar fi o idee excelenta sa se bage seara sau cand e serverul full pentru ca pe snow la 7-7 playeri e direct macel si ies playerii mai repede din cauza hartii ! Pro :P :kiss:
Last Edit: 17 Nov 2015 00:59 by Maddy.

Propunere server 17 Nov 2015 13:46 #16963

• L*Amigo
  • L*Amigo's Avatar
  • Snow Admin
  • Thank you received: 7
Nu cred ca are merge . Multi care imediat cum schimbi mapa ,ies de pe server si plus de asta a mai fost puse propuneri cu harti fy_snow_deluxe fy_snow2 .etc si nu a mers erau din ce in ce mai putini player
sall

Propunere server 17 Nov 2015 20:30 #16970

• Oz.
  • Oz.'s Avatar
  • Moderator
  • Thank you received: 23
L*Amigo wrote:
Nu cred ca are merge . Multi care imediat cum schimbi mapa ,ies de pe server si plus de asta a mai fost puse propuneri cu harti fy_snow_deluxe fy_snow2 .etc si nu a mers erau din ce in ce mai putini player
sall

As ruga mai multa atentie, deja am specificat evenimentul cu hartile snow si legat de partea cu iesitul playerilor, de asta se va face un vot inainte de schimbare.
Last Edit: 17 Nov 2015 20:30 by Oz..

Propunere server 17 Nov 2015 20:56 #16974

• D.A.N.Y
  • D.A.N.Y's Avatar
  • Snow Admin
  • Nu ma subestima!
  • Thank you received: 20
FOREVER SNOW!!

Propunere server 17 Nov 2015 21:14 #16976

• AdU
  • AdU's Avatar
  • Moderator Global
  • Thank you received: 17
Problema principala e sa fie serverul cat de mult posibil,acoperit de admini..cand am luat eu adminul aici,ma rugam de colegi sa dea un kick la vreun spectator ca sa am loc sa intru.nu cred ca mai e posibil asa ceva acum,dar vreau sa zic ca snow inca se joaca nu cred ca dust2×2 e solutia.
Moderators: AliynN, Oz.
Time to create page: 0.120 seconds