Welcome, Guest
  • Page:
  • 1
  • 2

TOPIC: Reclamatie AliynN

Reclamatie AliynN 21 Jan 2017 22:44 #19688

• kestor
  • kestor's Avatar
  • Noob
Va salut,

Nick-ul: kestor
Data incidentului: 21.01.2017
Ora incidentului:17:15
Nick-ul adminului reclamat: Aliyn
Motivul reclamatiei: eram vreo 10 pe harta in total, dintre care 2 codati, a jucat 10 minute cu ei fara sa-si dea seama, i am zis de unu ca e codat si are wall ( era f evident ca iesea tragand!!!), s-a pus spectator a stat cateva minute, timp in care el a iesit( am folosit comanda @), in acest timp i-am mai zis de inca unu ca era codat( avea nickul Catalin, sau ceva de genu), dupa care i-a dat lui pika si mie gag 10 minute :/ ca de ce n-am folosit comanda @, eu din graba ca ma jucam si deja devenea frustranta treaba, CU ADMIN PE HARTA, am apasat ! in loc de @.

Asta a fost motivul gag-ului.

Apoi i-am explicat ca de fapt 10 minute s-a jucat si nu a simtit nimic si ca dupa ce i zic de 2 codati tot el e cu gura mare, au degenerat lucrurile, m-a facut taran si mi-a dat pika si ban. Oricum are o atitudine tare superioara, macar daca ar juca bine cs as intelege, dar e praf si acolo + ca a stat 10 minute cu 2 codati pe harta si nu-si dadea seama, juca cu ei :)) CEL PUTIN 30 DE RUNDE!

Toti ceilalti stiu ca joc lejer, nu injur, vorbesc omeneste, dar cand vad un admin desta asa cu aere, care abia joaca cs si nu vede codatii, apoi tot el da gag ca cica facea demo :))

LE: Ulterior mi-a dat ban si pika, din nou, el ala superior
Last Edit: 22 Jan 2017 00:26 by kestor.
The topic has been locked.

Reclamatie AliynN 22 Jan 2017 20:20 #19692

• AliynN
  • AliynN's Avatar
  • Snow Manager
  • Thank you received: 6
In primul rand nu inteleg rostul reclamatiei dar ..

In urmatoarele doua poze se vede cand am intrat pe server si cand am facut demo .
Poze

Iar in demo cum tu ma anunti in timp ce eram spec .
Demo 1
Demo 2

Cateva precizari : - codati erau trei (nu doar catalin)
-tu daca anunti sa vada toti , codatii iasa fara sa fie banati .
-m-ai fortat sa le dau ban aproape fara dovada (demo-uri scurte/neconcludente)
-nu ai folosit u@ si ai primit gag
Care a fost abuzul pana aici ? Nici unul .
Dupa ma iei la injuraturi pentru un amarat de gag si primesti ban o zi .

Reclamatie AliynN 22 Jan 2017 20:32 #19693

• Oz.
  • Oz.'s Avatar
  • Moderator
  • Thank you received: 23
Intotdeauna cand faceti reclamatie spune-ti doar jumatate din ce s-a intamplat, mai exact jumatatea voastra, si eu am dat gag si chiar si ban la cei care nu anuntau prin u@ mai ales daca iesea codatul si dupa tot pe admin dati vina ca nu a facut demo-ul cand trebuia. Lasa-ti reclamatiile de genul ca nu isi au rostul.

Reclamatie AliynN 22 Jan 2017 20:59 #19694

• kestor
  • kestor's Avatar
  • Noob
UN SINGUR LUCRU DOAR: AlyiN tu erai pe server de mult mult mai mult timp, de zeci de runde, imposibil sa fi doar de nici 2 minute si sa l vezi ca e codat, ai si vorbit cu el( ma refer la catalin), tot acuza faptul ca se trage prin pereti, chiar a fost o conversatie destul de lunga, IN CARE JUCAI SI TU CS, ai zis sa traga si el la randu-i, sa taca tu vrei sa zici ca in nici 2 minute te-ai logat si ai facut si demo, ai dat si delete si pika?

CAND TE-AM ANUNTAT PRIMA DATA, JUCAI COT LA COT CU EI!!!

@oz de unde stii ca a fost jumatate? de ce crezi ca nu am expus tot?
Last Edit: 22 Jan 2017 21:00 by kestor.

Reclamatie AliynN 22 Jan 2017 21:01 #19695

• Oz.
  • Oz.'s Avatar
  • Moderator
  • Thank you received: 23
Pai un simplu exemeplu e ca el te-a facut taran, dar tu nu ai specificat ca l-ai injurat. Ti-ai spus numai partea ta.

Edit: A da, tu erai pe server dupa ce ai facut reclamatia daca nu ma insel, dar poate ma insel asta poate fi verificat. In caz ca ai intrat iar dupa inseamna ca nu ti-ai respectat banul.
Last Edit: 22 Jan 2017 21:03 by Oz..

Reclamatie AliynN 22 Jan 2017 21:05 #19696

• kestor
  • kestor's Avatar
  • Noob
Am spus clar ca lucrurile au degenerat, dar nu i am zis nimic personal, ci doar in calitatea de admin am insultat-o( ceva de genu adminu pu#ii). Oricum, faza cu logurile nu e ok deloc!

Edit: nu am mai intrat dupa, mai bine vezi faza cu logurile, A JUACT CEL PUTIN 20-30 DE RANDUE COT LA COT, NU AVEA CUM SA FACA ASTA IN 2 MINUTE decat sa te preocupi daca am respectat sa nu banul.
xing wrote:
Pai un simplu exemeplu e ca el te-a facut taran, dar tu nu ai specificat ca l-ai injurat. Ti-ai spus numai partea ta.

Edit: A da, tu erai pe server dupa ce ai facut reclamatia daca nu ma insel, dar poate ma insel asta poate fi verificat. In caz ca ai intrat iar dupa inseamna ca nu ti-ai respectat banul.
Last Edit: 22 Jan 2017 21:08 by kestor.
  • Page:
  • 1
  • 2
Moderators: AliynN, Oz.
Time to create page: 0.089 seconds