Welcome, Guest

TOPIC: Reclamatie Admin Loading

Reclamatie Admin Loading 07 Feb 2016 21:06 #18113

• danezu98
  • danezu98's Avatar
  • Noob
Nick-ul tau: PuR3
IP-ul tau: dforever22
Steam ID-ul tau: valve
Data incidentului: 07.02.2016
Ora incidentului: 20:30
Nick-ul adminului reclamat: Loading
Steam ID-ul adminului reclamat: STEAM_0:1:155379141
Motivul reclamatiei: slay aiurea
Dovada ta: Slay: prntscr.com/a093mm (1)
prntscr.com/a09478 (2)

Eram in joc ... adminul Loading cica sa "echilibreze" si lasa la ct toti playeri care aveau habar si T pe cei mai slabuti ...pe mine ma muta t...dupa care ma mut eu ct ...imi da slay si ma muta tero inapoi (primul print) ca cica sa stau unde zice el (al 2-lea print)....eu stiu din moment ce joc pe un server joc unde vreau ct sau tero...nu sunt obligat sa joc unde vrea adminul...
The topic has been locked.

Reclamatie Admin Loading 07 Feb 2016 21:22 #18114

• Loading
  • Loading's Avatar
  • Avansat
  • Thank you received: 13
Conform REGULAMENTULUI ADMINILOR dezechilibrarea voluntară a echipelor îmi permite să te sancționez cu slay și mutare la echipa inițială, kick sau chiar BAN pe o perioadă finită. Mutându-te înapoi la echipa CT ai dezechilibrat jocul și ai fost sancționat conform regulamentului cu slay și revenire la echipa inițială.
Conform REGULAMENTULUI JUCĂTORILOR nu ai voie să dezechilibrezi voit echipele(adică faptul că te-ai mutat înapoi la ct).
Atât timp cât încerc să echilibrez echipele trebuie să joci unde te mut eu, altfel încarci regulamentul prin dezechilibrarea conștientă a echipelor.
Să nu mai zic de lipsa de respect arătată adminului. POZĂ
Numai bine!
Last Edit: 07 Feb 2016 21:23 by Loading.

Reclamatie Admin Loading 08 Feb 2016 03:14 #18122

• asx
  • asx's Avatar
  • Site Administrator
  • Thank you received: 37
Adminul Loading a procedat corect. Jucatorii trebuie mutati pana cand echipele sunt echilibrate, iar tu, PuR3, nu reprezinti o exceptie de la aceasta regula.

TC.
Burned out flames should never re-ignite.
Moderators: AliynN, Oz.
Time to create page: 0.086 seconds