Welcome, Guest

TOPIC: Reclamatie Admin

Reclamatie Admin 30 Dec 2015 01:33 #17665

• xbLaK3r
  • xbLaK3r's Avatar
  • Noob
Nick-ul tau: bLaK3r
IP-ul tau: 79.113.172.119 (ip dinamic)
Steam ID-ul tau: STEAM_0:1:104445785
Data incidentului: 30.12.2015
Ora incidentului: 1:10 (aproximativ)
Nick-ul adminului reclamat: Nick-ul chiar nu il stiu, nu mi-l arata in consola..
Steam ID-ul adminului reclamat:
Motivul reclamatiei: Am primit ban pe nedrept, in consola scria ca am jucat cu coduri, etc.
Dovada ta: Dovada nu am, ca mi-a stricat cs-ul, nu mi-a mai mers nimic. Daca era sa fi luat doar ban fara nimic altceva, nu faceam reclamatie, dar imi strica cs-ul, pe care l-am platit, ca-s putini bani, ca-s multi, e banu' meu si nu mi se pare corect. Cer ca acel admin sa fie descoperit, si sa primeasca remove. si cred ca l-ati putea descoperi. ar fi trebuit sa fie un deemo ceva, sa mi se faca poze, atentionare, nimic. Joc cu steam si-mi da ban, nici macar cfg nu am, adica joc default. Sper ca treaba asta sa se rezolve, multumesc.
The topic has been locked.

Reclamatie Admin 30 Dec 2015 09:16 #17673

• M3g
  • M3g's Avatar
  • Snow Admin
  • Thank you received: 9
incearca sa te conectezi,daca ban-ul e dat pe steamid ar trebui sa iti apara cine te-a banat si motivul, si revino aici cu un mesaj
Last Edit: 30 Dec 2015 09:17 by M3g.

Reclamatie Admin 31 Dec 2015 11:55 #17695

• asx
  • asx's Avatar
  • Site Administrator
  • Thank you received: 37
Ai primit pika/ban de la adminul k1ckz0r, pentru aim. Il asteptam pe colegul nostru sa posteze dovada aici.

EDIT: Se pare ca adminul k1ckz0r e prea ocupat cu alte treburi, asa ca voi posta eu demo-ul pentru el.

demo

La primul si la cel de-al treilea frag nu poate fi vorba despre aim. Singurul frag discutabil e cel de-al doilea, unde ti se duc ceva mai ciudat gloantele. In orice caz, demo-ul este prea scurt pentru a se putea trage o concluzie.

Ai unban.

TC.
Burned out flames should never re-ignite.
Moderators: AliynN, Oz.
Time to create page: 0.120 seconds