Welcome, Guest

TOPIC: Cerere unban Luk

Cerere unban Luk 11 Nov 2017 18:00 #21574

• luk
  • luk's Avatar
  • Noob
Nick-ul tau:luk
IP-ul tau:86.120.23.55
Steam ID-ul tau:STEAM_0:0:20354164
Motivul banului:nu stiu sigur
Data banului:2015
Ora banului:-
Durata banului:permanent
Nick-ul adminului:-
Steam ID-ul adminului:-
Motivul depunerii cererii de unban:Nu am folosit niciodata cheats.
Dovada ta:nu am cum sa dovedesc.

Acum doi ani, nu mai tin minte exact, am jucat constant pe SnowClub dar la un moment dat am primit cateva ban-uri abuzive fara dovezi. La inceput mi s-au cerut poze pe care l-am dat dar apoi am fost acuzat de aim. Pe atunci nu exista scan-ul de la Wargods si nu am avut cum sa dovedesc ca nu am aim. Un admin care nu-l mai tin minte a sustinut neconditionat ca am aim desi nu a avut demo ori alta dovada. Pentru ca nu am putut sa mai intru online cateva luni am lasat asa situatia.

Acum dupa doi ani am in continuare ban-ul. In ultimul timp am avut iar ocazia sa joc Counter si am decis sa reiau situatia de unde a ramas. Motivul pentru care prefer sa am acces la server este pentru ca imi amintesc ca erau playeri buni. Daca as folosi hacks nu m-as deranja sa postez pe forumuri doar ca sa fiu prins iar. De ceva timp exista scan-ul Wargods si adminii nu mai scapa asa usor cu vrajeala. Cred ca se intelege ca unii nu au caracter si iau lucrurile personal cand nu reusesc sa fie mai buni ori nu le convine ceva la stilul de joc. Ideea e ca daca se scoate ban-ul si sunt alte nelamuriri eu tot timpul cooperez la verificari. Multumusc in avans.

Ps: Sunt un jucator de Snow iar serverele de snow only si cu comunitate buna sunt foarte rare. Stiu ca au trecut doi ani dar nu am mai avut timp si posibilitatea sa joc CS.
Last Edit: 11 Nov 2017 18:13 by luk.
The topic has been locked.

Cerere unban Luk 13 Nov 2017 02:06 #21599

• AdU
  • AdU's Avatar
  • Moderator Global
  • Thank you received: 17
Adminul de care zici ca ar fi sustinut ca jucai cu aim ar fi fost obligat sa posteze un demo care sa sustina acea acuzatie in cazul in care si tu postai atunci o cerere unban..acum cred ca e tardiv.

Cerere unban Luk 13 Nov 2017 10:00 #21606

• luk
  • luk's Avatar
  • Noob
Salut,

Inteleg perfect ca e tarziu dar am speranta ca nu sunteti rigizi. In momentul de fata nu am decat cuvantul. Totusi se intelege ca daca as folosi coduri nu as bate la usa serverului, nu are avea rost, as lua inca un ban. Sunt zeci de servere pe tracker de snow care pot fi luate la rand cu coduri. Nu cei cu coduri au probleme ci cei ca mine, pentru ca ma intereseaza serverele unde sunt admini online. Daca sunt admini online 90% iau ban, daca nu sunt, sunt codati.

Este foarte frustrant pe Snow cand sunt dominat 10-20 runde pt ca abia am intrat si prefer sa intru la echipa in dezavantaj si e destul de greu sa intorci situatia cand ceilalti au grenade si armele in mana gata sa faca rush iar daca reusesc sa intorc situatia in 2-3 runde iau ban.

Consider ca riscul pentru voi e minim sa fiu vre-un codat care a inventat toata povestea (mai degraba sociopat daca chiar as fi inventat asa ceva :cheer: ) Dar daca nu serverul castiga un player bun care intra constant. Joc CS de 20 de ani, nu ca trebuie sa fiu si bun automat dar am experienta in comunitate.

Chiar as fi bucuros sa-mi scoateti ban-ul pentru ca intru zilnic pe traker si vad serverul la "snow maps"

Cerere unban Luk 15 Nov 2017 20:11 #21626

• asx
  • asx's Avatar
  • Site Administrator
  • Thank you received: 37
Se apropie Craciunul, asa ca iti voi da unban. Ii voi ruga pe admini sa fie cu ochii pe tine.

TC.
Burned out flames should never re-ignite.
Moderators: AliynN, Oz.
Time to create page: 0.096 seconds