Welcome, Guest
  • Page:
  • 1
  • 2

TOPIC: cerere unban K_ZAY

cerere unban K_ZAY 30 Jun 2017 23:42 #20339

• K_ZAY
  • K_ZAY's Avatar
  • Noob
Nick-ul tau:K_ZAY
IP-ul tau:5.14.29.20
Steam ID-ul tau:
Motivul banului: wall
Data banului: 30.06.2017
Ora banului: 23:30
Durata banului: perm
Nick-ul adminului: alcohol
Steam ID-ul adminului:
Motivul depunerii cererii de unban: pika si ban aiurea
Dovada ta:
postimg.org/image/83s0btifj/
postimg.org/image/4w22kecyb/
A jucat fratele meu cu numele Ceke si a primit pika si ban. Eu am ip dinamic pot da un reset si am rezolvat (el fiind de pe valve eu avand steam) dar am ales sa fac cerere si sa fie tras adminul la raspundere. Eu joc pe acest srv de cel putin 5 ani iar fratele meu joaca aproximativ ca mine se foloseste de sunet are casti. Cer sa posteze aici demo-ul intrucat nu i-a facut nicio poza nu i-a cerut vreun scan wargods ceva i-a dat direct pika.
Last Edit: 01 Jul 2017 13:18 by K_ZAY.
The topic has been locked.

cerere unban K_ZAY 03 Jul 2017 10:11 #20380

• M.I
  • M.I's Avatar
  • Snow Admin
  • Thank you received: 5
Salut ! Il asteptam pe alcohol cu o dovada..demo,etc.

cerere unban K_ZAY 04 Jul 2017 22:47 #20385

• aLc0hoL
  • aLc0hoL's Avatar
  • Snow Admin
  • Thank you received: 7
Salutare,

Mai jos am lasat link-ul cu demo-ul facut fratelui tau. Este un demo destul de lung(17MB).

Intentia mea era sa fac demo unui alt player( de aceea o sa vedeti un alt player in focus la inceput), dar pana la urma am ajuns sa combin 2 in 1.

Ca sa fiu foarte clar de la inceput: si eu joc CS de cand s-a inventat, joc cu sunet si am luat foarte multe decizii de a da pika/ban cuiva doar cand am considerat eu ca sunt motive intemeiate, iar dupa cum se vede pana acum nimeni nu le-a contestat prin cerere de unban, desi poate am 1xx banuri date pe acest server.

In cazul de fata, pentru mine au fost 2-3 faze evidente (parerea si decizia mea poate fi gresita prin exigenta mea bineinteles, de aceea rog si colegii admini sa se uite peste demo, eu l-am urmarit inca o data). In cazul in care o majoritate a colegilor mei decide ca nu ar fi vorba despre wall, cu cea mai mare placere voi accepta parerile si imi voi cere scuze daca am gresit:)

DEMO HERE

O seara faina!

cerere unban K_ZAY 04 Jul 2017 23:22 #20386

• K_ZAY
  • K_ZAY's Avatar
  • Noob
M-am uitat la demo. Intr-adevar cand se duce-n stanga cu tinta pe perete iar apoi il omoara pe cel din diagonala pare suspect. Dar apoi in dreapta cand pune tinta drept spre inamicul care ar putea iesi perpendicular nu era logic sa puna tinta in stanga la cel care iese din mijloc? dupa cum vezi nu a schitat nici cea mai mica intentie de a se uita spre stanga de unde venea inamicul. Apoi in partea stanga cand vine inamicul si se duce in afara razei lui de vedere astfel incat el continua cu tinta dreapta spre baza lor neajustand-o spre dreapta unde era inamicul.

Am fost si eu admin ani de zile ba chiar eu aveam ultimul cuvant in analiza demourilor la silenturi bine configurate etc. si din 1000 banuri fara exagerare am dat si sute de pika dar totusi am gresit si eu de 3-4 ori ca nu suntem roboti uneori ne grabim. Urasc si eu codatii din toata inima si chiar acum sunt admin pe nord si am propus spre analiza totusi un demo ptr ca nu-mi place sa dau ban unuia nevinovat.

Eu mi-am luat steam sa mai scap si eu de poze, insultele copiiilor, acum inchizandu-le gura ca-mi cer scan wargods si cand vad ca-i curat ma lasa. Fratele meu are un laptop mai slabut dual core pentium la 1,8, nu-i merge bine cs-ul asa ca i-am pus o varianta veche valve sa aiba 100 fps ca oricum primeste in prostie banuri si pika si mi-e lene sa stau sa fac cereri la fiecare. De data asta insa am facut intrucat el joaca doar snow ptr ca nu-i place sa astepte dupa altii.
Last Edit: 04 Jul 2017 23:41 by K_ZAY.

cerere unban K_ZAY 10 Jul 2017 04:14 #20428

• Oz.
  • Oz.'s Avatar
  • Moderator
  • Thank you received: 22
Foarte greu de spus daca are sau nu, m-am uitat de vreo 5 ori, el iese dupa pereti in acelasi stil intotdeauna, am mai spus ca atunci cand nu sunteti siguri sa faceti poze, credeti ca nu i-ati prins bine in pozele in care le-ati facut prima data, mai faceti altele, nu stam sa dam ban la orice banuiala fara sa fie concludent.

cerere unban K_ZAY 11 Jul 2017 23:04 #20467

• whissperrrr
  • whissperrrr's Avatar
  • Snow Admin
  • Thank you received: 7
m am uitat si eu de 4 ori nu pare a avea. sunt doar cateva faze cu semn de intrebare dar nimic mai mult
  • Page:
  • 1
  • 2
Moderators: AliynN, Oz.
Time to create page: 0.178 seconds