Facebook
Welcome, Guest

TOPIC: PROPUNERE

PROPUNERE 15 Mai 2018 13:05 #22776

• xPaulFTW
  • xPaulFTW's Avatar
  • Noob
Nickname: xPaulFTW

Nume real: Lascu Paul Gabriel

Propunere: Să nu conteze dacă ai sub 14 ani să faci cerere de grad.

Descriere: Nu ar trebui să conteze la vârsta pe care o am eu, știu că poate sunt prea tânar dar înțeleg o mare parte din lucrurile care știu să le facă adulții. Să mă ocup de un server de minecraft nu e așa de dificil... (fac 11 ani in noiembrie).

Mai multe detalii: Oricum staff-ul decide dar cam asta e propunerea mea. Eu o sa respect oricum orice staff și dacă spuneți pro sau contra.
The topic has been locked.

PROPUNERE 15 Mai 2018 15:29 #22777

• DisTrugator
  • DisTrugator's Avatar
  • Site Administrator
  • "A camera that puts a world of possibilities at your fingertips. Literally"
  • Thank you received: 41
Ai gresit categoria. Ti-am mutat topicul unde trebuia postat de la inceput. Fii mai atent pe viitor si posteaza in sectiunea serverului de Minecraft nu de CS.

Cat despre propunere, e una dintre cerintele stabilite de stafful nostru si eu consider ca e foarte importanta. Nu am cerut degeaba varsta de 14 ani tinand cont ca pe majoritatea comunitatilor care se respecta se cer minim 16 sau chiar 18.
E o chestiune de maturitate aici, despre cum actioneaza o persoana in functie de varsta si chiar experienta in comunicarea cu altii.
Last Edit: 15 Mai 2018 15:31 by DisTrugator.

PROPUNERE 15 Mai 2018 15:48 #22778

• xPaulFTW
  • xPaulFTW's Avatar
  • Noob
Ok oricum respect că mi-ai dat un răspuns și promit să fiu mai atent pe viitor la unde postez topicul.

PROPUNERE 17 Mai 2018 16:31 #22789

• totalais
  • totalais's Avatar
  • MC Owner
  • We are each our own devil, and we make this world our hell.
  • Thank you received: 11
Eu sunt contra acestei propuneri datorita faptului ca desi poate unii inteleg responsabilitatile care le au, nu cred ca ar fi capabili sa si faca fata acestora si poate se va ajunge la abuz de grad doar din cauza unei "mici " scapari
The devil whispered in my ear "you are not strong enough to withstand the storm"

Today I whispered in the devil's ear "I am the storm"
Moderators: Thedarksid3r, GaBryY14, totalais, ElenaAlexandra
Time to create page: 0.113 seconds