Welcome, Guest

TOPIC: Propunere

Propunere 09 Dec 2017 21:52 #21783

• Drew
  • Drew's Avatar
  • Amator
  • Thank you received: 3
Nick-name: Drew.

Nume Real: Andrei.

Propunere: Creearea unui regat de gheata.

Descriere: Am facut o platforma destul de mare pe care se poate construi un regat de gheata lejer. Aceasta poate sa fie si sub forma unui spawn.

Mai multe detalii: Stiu ca doar ce a fost adaugat noul spawn pentru iarna pe server, insa daca chiar daca nu v-a fi folosit zic ca tot ar fi bine sa il construiesc, aici doresc sa fac o mica paranteza pentru a spune ca as dori sa i-a parte la acest proiect si cei din staff si nu numai, cum ar fi ElenaAlexandra, Gabry, Asuna, etc. Acestia ar fi o parte din care mi-a placut cum construiesc si sunt talentati, acest proiect zic ca ar fi o buna varianta si de comunicare si de a face o legatura intre playeri si staff. Nu e nici o problema daca nu se va dori sa luati parte la acesta. Revenind, ma gandeam ca sa ii fac peretii din parti, deoarece aceasta platfora fiind facuta la nivelul 153, in jos sa fie jumatatea de sus din zapada iar in jos din stone, in cele 4 colturi sa facem cate un turn sau pe marginile ce sunt intr-un fel ascutite sa facem ceva ca si cum le-ar sustine, imi este destul de greu sa va explic cum imi imaginez eu lucrurile. Voi lasa o poza sa va faceti o idee. Sub aceasta platforma am facute cateva constructii, am zis ca unele din ele sa le distrug si sa facem altele mai bune si as avea o idee sa face un orasel din ciuperci, este o idee, vom putea stabili pe parcurs. Cam asta ar fi in mareee ideea mea. Ar putea ajuta si serverul si comunicarea dintre playerii acestuia. Va multumesc ca m-ati ascultat! imgur.com/a/92UVH Este mult mai mare dar am eu chanck-urile dat pe 6-7.
The topic has been locked.

Propunere 12 Dec 2017 22:16 #21792

• DisTrugator
  • DisTrugator's Avatar
  • MC Founder
  • "A camera that puts a world of possibilities at your fingertips. Literally"
  • Thank you received: 34
Nu vad de ce am face asa ceva, cand deja avem un spawn nou facut.
Momentan nu e nevoie, ar fi pur si simplu o pierdere de timp.
The topic has been locked.
Moderators: DisTrugator
Time to create page: 0.110 seconds